شما هم جزو کسانی هستید که قصد ارسال انبوه پیام در تلگرام را دارند؟ حدس می زنم هدف شما از این کار ارسال پیام به لیست مشتریان فعلی یا افزایش ممبر کانال تلگرامتان باشد. در این مقاله همه چیز را درباره ارسال انبوه پیام در تلگرام توضیح خواهم داد. اما شخصاً اینکار را به هیچ وجه به شما توصیه نمی کنم. دلایل این موضوع را در ادامه مطلب مفصل توضیح داده ام تا به خوبی درک کنید که چرا خود تلگرام و دولت نیز با این کار مخالف هستند و آن را ممنوع کرده اند.

مسئولیت انتخاب یا عدم انتخاب این روش به عهده خودتان است. من در این مقاله روش های جایگزینی برای ارسال انبوه پیام در تلگرام را به شما معرفی می کنم. روش هایی که هم قانونی هستند و هم هدفمندی بالایی دارند.

ارسال پیام انبوه تلگرام

سرفصل ادامه مطالب:

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : پیام ,انبوه ,تلگرام ,انبوه پیام ,ارسال انبوه ,ارسال پیام ,انبوه تلگرام ,پیام انبوه ,پیام انبوه تلگرام ,درباره ارسال انبوه
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حس خوبی دارم رضا محمدی سلطان ولایت seo/ تبليغات گوگل /طراحي سايت مریم ناصرخاکی Deron اخبار بروز در زمینه قیمت بازار ، علم و فناوری و سیستم های اتوماسیون و... پشت کوهها محصولات فرهنگی*******صفاییه Kim تشریفات عروسی